Reģistrēties | Aizmirsi paroli?

Datums31.03.2018
Ieeja no:17:30
Sākums:19:00
Beigas:23:00

Nr1 fight show BIG GP

pirkt biļeti
Pēdējā marta dienā - 31.03.2018 - lielākajā sporta un izklaides kompleksā “Arēna Rīga” norisināsies grandiozs turnīrs - “THE BEST FIGHT SHOW, Grand Prix 2018 IN RIGA. Leģendu atgriešanās” - fantastisks pasaules līmeņa cīņu šovs! Spēcīgākie cīnītāji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Šveices un Holandes tiksies ringā bezkompromisa cīņās K-1, kikboksa, Kik-Tai boksa, MMA un boksa disciplīnās. Skatītājus gaida profesionāli režisēts šovs, iespaidīgs gaismas un skaņas pavadījums, ka arī Latvijas baleta “Todes” un aģentūras “Miss and Mr Latvia” modeļu uzstāšanās.


Pēc vairāku gadu pārtraukuma Rīgas ringā redzēsiet pirmā lieluma Latvijas zvaigzni cīņu mākslā Konstantīnu “Lāčplēsi” Gluhovu (Konstantīns Gluhovs, Latvija) - cīkstoni, kas cīnījies ringā ar vadošajām K-1 zvaigznēm, Latvijas un pasaules čempionu un labāko super smagā svara kategorijas bokseri. Pretī viņam ringā stāsies pēdējā Nr.1 Tallinas turnīra uzvarētājs Jans Beļajevs (Jan Belaev, Igaunija) - pasaules čempions Tai-boksa cīņā. Skatītājiem būs interesanti vērot arī cīņu starp Rīgā nekad neuzvarēto, jaukto MMA cīņu cīnītāju - Mārtiņu Egli (Mārtiņš Egle, Latvija), kuru izaicinājis sportists no Holandes, kas nav zaudējis nevienu cīņu Glory cīņu šovā. Super smagajā svarā sacentīsies MMA cīnītājs Oļegs Jemeļjanovs (Oļegs Jemeljanovs, Latvija) un afrikāņu izcelsmes Zviedrijas cīnītājs Maliks Tambe (Malik Tambe, Zviedrija). Bez tam, supercīņās piedalīsies spēcīgākie Latvijas cīkstoņi: labākais Latvijas pussmagā svara cīkstonis, Eiropas un pasaules čempions Kristaps Zīle, Raimonds Martinvoskis, Ilja Ivanovs, Linards Pozdiševs. Viņi cīnīsies ar pretiniekiem no Somijas, Lietuvas un Igaunijas.

Šovu atklās šobrīd visapspriestākais Latvijas bokseris. Boksa cīņa norisināsies starp Facebook un citu sociālo tīklu zvaigzni PSRS boksa sporta meistaru “Balto Tīģeri” Dmitriju Ovsjaņņikovu, kas jau vairs neskaita savu profesionālo cīņu daudzumu un uzlecošu boksa zvaigzni. Viņa pretinieks būs pavisam jauns, bet talantīgs bokseris Dmitrijs “KUVALDA” Zaicevs. Dmitrijam bijusi tikai viena profesionāla cīņa, un tajā viņš uzvarējis. Kas uzvarēs šoreiz? Pieredze, meistarība un cīņas tehnika? Vai jaunība, talants un mērķtiecība?

“Fight show” sērijas turnīri ir plaši pazīstami divcīņu cienītāju vidū kā labākie turnīri Baltijas valstīs. THE BEST FIGHT SHOW, Grand Prix 2018 IN RIGA ir profesionāli režisēts pasaules līmeņa šovs, kurā aizraujošas bezkompromisa cīņas kopā ar iespaidīgu skaņas un gaismas pavadījumu rada vienotu sižeta līniju.
Marts 2018

P
O
T
C
P
S
Sv

---24
56891011
141618
192021222325
2627282930-

© Arēna Rīga 2011, SIA | All rights reserved

21 Skanstes Street, Riga LV 2013, Latvia
Phone: +371 67388200, Fax: +371 67388201, E-mail: info@arenariga.com