Reģistrēties | Aizmirsi paroli?

Pakalpojumi

Ložu noma

Arēna Rīga otrajā stāvā atrodas ložas, kas apmeklētājiem piedāvā iespēju atrasties no citiem norobežotā telpā un vienlaikus ar pārējo publiku baudīt pasākuma radītās emocijas.

Ložas iznomāšanai Arēnā Rīga ir divu veidu piedāvājumi:

1. Ilgtermiņa privātložas piedāvājums

Arēnā Rīga ilgtermiņā nomājot privātložas, tiek sniegtas šādas prioritātes:

 • Iespēja apmeklēt labākos pasākumus, iegādājoties garantētas 20 biļetes par zemāko cenu (biļetes var iegādāties arī pasākuma dienā, par organizatora sākotnēji noteikto zemāko cenu)
 • Nomniekam ir nodrošinātas divas autostāvvietas (šis noteikums ir spēkā visos pasākums, kuros nav noteikti speciāli drošības ierobežojumi)
 • Atsevišķa ieeja un stāvs, kas atdalīts no pārējās publiskās telpas
 • Īpaša apkalpošana un ēdināšanas serviss ar iespēju pasūtīt ēdienus pirms pasākuma
 • Iespēja ložās organizēt biznesa un neformālas tikšanās sev vēlamā laikā
 • Iespēja stiprināt savstarpējās attiecības, uzaicinot sadarbības partnerus apmeklēt neformālus pasākumus

Privātložas apraksts

Loža ir mēbelēta atpūtas telpa ar izeju uz balkonu. Telpā ir 10 ērtas sēdvietas. Papildu 5 sēdvietas atrodas pie ložas logiem, kurus iespējams atvērt, nodrošinot lielisku redzamību un dzirdamību.

Privātložas mēbelējums aplūkojams attēlos, tomēr nomnieks var mainīt interjeru arī pēc saviem ieskatiem, pielāgojot to savām prasībām un darbības koncepcijai. Tiek piedāvāta iespēja apvienot divas ložas vienā.

Ložas aprīkojumā iekļauts televizors, ledusskapis, izlietne un galds ar krēsliem, virtuves lete, plaukts un skapis. Ir iespējams pieslēgt internetu un kabeļtelevīziju.

Ieejas biļetes uz visiem pasākumiem, kas notiks Arēnā Rīga, nomnieks varēs iegādāties par zemāko pasākuma sēdvietas cenu. Iegādājoties ložu ilgtermiņa nomā, nomniekam uz katru pasākumu tiek rezervētas 20 biļetes.

Gadījumos, kad Arēnā Rīga notiek pasākumi, kuros redzamība no ložas ir ierobežota vai pasākuma rīkotāju noteikto ierobežojumu dēļ iekļūšana ložā nav iespējama, iznomātājs informē par to nomnieku un rezervē 10 sēdvietu biļetes zālē par zemāko standarta sēdvietas biļetes cenu. Šādos gadījumos, lai pasākuma laikā nokļūtu ložu stāvā, jāuzrāda Iznomātāja izsniegtās ložu klientu kartes.

Ložas izmantošana ir tikai un vienīgi nomnieka kompetencē, un nevienam citam nav tiesību lietot nomnieka ložu bez tā atļaujas. Privātložas iespējams reģistrēt Zemesgrāmatā.

2. Ložas nomas piedāvājums uz pasākumiem

Iespējams izīrēt ložas, ekvivalentas privātložām.

Arēnā Rīga jūsu ērtībai izvietotas trīs pasākumu ložas korporatīvu un saviesīgu pasākumu rīkošanai, kā arī arēnā notiekošo koncertu, sporta pasākumu un šovu vērošanai.

Tā ir iespēja intīmā, patīkamā gaisotnē pabūt kopā gan ar kolēģiem un biznesa partneriem, gan tuviem cilvēkiem – draugiem un ģimeni.

Nomājot ložu uz vienu pasākumu, tiek piedāvātas šādas priekšrocības:

 • iespēja apmeklēt labākos pasākumus, iegādājoties garantētas biļetes par zemāko cenu (biļetes var iegādāties arī pasākuma dienā, par organizatora sākotnēji noteikto zemāko cenu);
 • atsevišķa ieeja un stāvs, kas atdalīts no pārējās publiskās telpas;
 • iespēja uzaicināt uz pasākumu uzņēmumam lojālos klientus vai sadarbības partnerus;
 • iespēja novietot virsdrēbes ložas iekštelpās;
 • īpaša apkalpošana un ēdināšanas serviss.

Pasākumu ložas apraksts

Pasākumu ložas atrodas arēnas privātložu stāvā. Uz tām ved atsevišķa ieeja arēnā.

Ložu pamatietilpība ir no 20 līdz 40 sēdvietām katrā. Pateicoties atbīdāmo starpsienu konstrukcijai, visas ložas iespējams apvienot, iegūstot telpu līdz pat 103 sēdvietām.

Vienas pasākumu ložas platība ir ap 60 m2, ieskaitot balkonu ar sēdvietām, bez balkona –  45–50 m2. Ložas ir piemērojamas arī prezentāciju un preses konferenču rīkošanai.

Lai saņemtu precīzu informāciju un izcenojumus, lūdzu, sazinieties ar mums.

santa.vecziedina@ arenariga.com

© Arēna Rīga 2011, SIA | All rights reserved

21 Skanstes Street, Riga LV 2013, Latvia
Phone: +371 67388200, Fax: +371 67388201, E-mail: info@arenariga.com