Reģistrēties | Aizmirsi paroli?

Kā nokļūt

Vides pieejamība

Arēnas 1.stāva līmenī ir paredzēta ērta piekļūšana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Atkarībā no pasākuma veida un pasākuma rīkotāja sēdvietas var tikt izvietotas atšķirīgās vietās. Precīzu sēdvietu atrašanās vietu varat noskaidrot biļešu iegādes brīdi vai sazinoties ar konkrēto pasākuma rīkotāju.

Arēnas Rīga plānojums ļauj brīvi pārvietoties visos līmeņos arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Viņi arēnā var iekļūt pa visām ieejas durvīm, izmantot liftus, restorānu telpas un labierīcības.

Pasākumu laikā sēdvietu izkārtojums atkarīgs no zāles konfigurācijas un skatuves atrašanās vietas, tāpēc par piemērotu biļešu iegādi lūdzam sazināties ar konkrētā pasākuma organizatoriem.

Ja koncerts tiek rīkots ar sēdvietām parterā, tad sēdvietas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām parasti tiek izvietotas rindu galos, savukārt stāvošo koncertu laikā tiek veidoti speciāli paaugstinājumi pie 111. sektora (pa kreisi).

Hokeja spēļu laikā sēdvietas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām izvietotas 102. un 111. sektorā pa kreisi.

Sporta pasākumu laikā aicinām cilvēkus ar īpašām vajadzībām izmantot Hedonia Starlight telpas un vērot pasākumu no arēnas 2. līmeņa.

© Arēna Rīga 2011, SIA | All rights reserved

21 Skanstes Street, Riga LV 2013, Latvia
Phone: +371 67388200, Fax: +371 67388201, E-mail: info@arenariga.com